Colegiul Agroindustrial Grinăuți Colegiul Agroindustrial
din Grinăuți
067366008 Telefon

MESERIA- BRĂȚARĂ DE AUR

13.03.2024
Colegiul Agroindustrial Grinăuți

La data de 12 martie 2024. In incinta Colegiului Național de Comerț al ASEM, catedra ,, Comerț, Merceologie, Tehnologie”, s-a desfășurat concursul gastronomic cu genericul: ,,MESERIA- BRĂȚARĂ DE AUR“.
În acest context, IP Colegiul Agroindustrial ,, Gheorghe Răducan” din Grinăuți a delegat o echipă formată din trei elevi, Iacobciuc Daniel, Schimbător Igor– grupa TAP-4 și Botezatu Nicoleta– grupa TAP-2, coordonați de cadrul didactic Zaharco Nelea
În urma desfășurării concursului echipa instituției noastre s-a plasat pe locul II.
Felicitări, dragi elevi, și doamnei profesoare- Zaharco Nelea.
Suntem mândri de performanța voastră.
La mai mult și la mai mare.